Тернопіль
                                                                                                                                                                       

                                                                           

Фільтри-глеки

Фільтри-глеки - це найпростіші і зручніші в експлуатації водоочисники: автономні - не вимагають спеціальної установки, компактні - не займуть багато місця на столі, не потрібно стежити за натиском води, потрібно лише вчасно заповнювати їх. Крім того ціна очищеної води завжди буде нижча чим, якби ви купували бутильовану воду. Такий переносний фільтр, що зовні нагадує чайник, можна використовувати і в квартирі, і в офісі.

Водоочисники такого типу видаляють з водопровідної води хлор, вапно, важкі метали і інші, шкідливі для здоров’я речовини, але при цьому зберігаю в ній корисні мінерали і мікроелементи. Після очищення, воду, що пройшла через фільтр можна вживати в сирому вигляді.

Принцип роботи такого фільтру полягає в наступному: водопровідну воду наливають у воронку, під дією сили тяжіння вона самоплив проходить через модуль, що фільтрує, і потрапляє в приймальну ємність - після чого вода готова до вживання. Зазвичай, час фільтрації 1 літра води складає 3-4 хвилини. Потім, у міру вироблення ресурсу картріджа, цей час збільшується до 5-6 хвилин.

Основні відмінності моделей фільтрів-глеків:

  1. Продуктивність - зазвичай коливається від 0,05 до 0,25 літрів в хвилину.
  2. Об’єм води - від 1-2 до 4-5 літрів
  3. Ресурс змінних модулів - від 100 до 300 літрів

Оптимальне очищення фільтру 5-10 літрів води в день, в окремих випадках (тобто не щодня), можна отримувати і більше 10 літрів очищеної води без істотного погіршення її якості.

Крім того, кількість води очищеною картріджом (його ресурс) залежить від тимчасової жорсткості вашої водопровідної води. Чим жорсткість вища, тим ресурс нижчий - і навпаки. Фахівці рекомендують міняти картрідж не рідше за 1 раз на місяць, тому що водоочисник з картріджом, що вичерпав ресурс, - красива, але даремна річ.На деяких моделях фільтрів-глеків встановлюють календар або електронний індикатор, який підкаже коли необхідно замінити картрідж.

Підготовка нового водоочисника до фільтрації води

Фільтри-глеки
Фільтри-глеки

Фільтри-глеки

Фільтри-глеки

Перед використанням помістите модуль в горизонтальному положенні холодну воду і обережно струсіть, що б видалити повітря.
Вставте модуль в отвір воронки для упору, сумістивши стрілку на воронці з назвою поточного місяця календарі.
Профільтруйте і зліть перші два глеки води. Це рекомендується для промивки модуля від слідів вугільного пилу, який може утворитися при транспортуванні.
Ваш фільтр для води готовий до роботи.

Рекомендації по експлуатації фільтру

  1. При кожній заміні модуля промивайте глек, кришку і воронку водоочисника теплою водою з м’яким миючим засобом.
  2. Прагніть використовувати тільки свіжу фільтровану воду.
Украина онлайн